A kétszemélyes művészeti csoport az interaktivitást és a videós projekciót kombinálja a valós életben csupán percekig tartó street art-tá. Az előadás kulcsa a festőhengerben lévő érzékelő, amely megmondja a projektornak, hogy a videofestmény mely részei mikor válhatnak láthatóvá.
A duó két tagja – Blake Shaw és Bruno Levy – a The Atlanticnak adott interjújukban elmondták: művészetük üzenete a hagyományos graffititől eltérően nem az utcán, hanem az interneten keresztül éri el a közönséget. Akik mégis olyan szerencsések, hogy élőben láthatják a performanszot, legtöbbször ámuldozva követik a videofestést, próbálva megfejteni a produkció titkát.
Állítólag egy alkalommal New Yorkban csak úgy úszták meg az előállítást, hogy lekapcsolták a projektort, megmutatva ezzel a rendőröknek: semmi nyomot nem hagynak maguk után.
Jópofa dolog,a színek sokkal jobbak napjainkban mint az én gyermekkoromban(1968) de majdnem ilyent mi is csináltunk akkoriban,ugyanis este,a sötétben, a falra vetítettük diafilmen az Egri csillagokat,Winnetout,Hófehérkét,Jancsi és Juliskát,ez ugyanaz modern változatban. Jellemző a rendőrre,hogy beszopta ezt:-))reggel,eligazításon mondta is neki a főnöke: ,,Bunkó vagy,Bugsy”!!
Kár hogy ez nem fogja kiváltani a hagyományos graffitit, mivel annak a hosszútávú rongálás a célja, ez meg arra alkalmatlan.